مراسم افتتاحیه مرکز مشاوره راه برتر – ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷

مرکز خدمات روان شناسی و مشاوره “راه برتر” با حضور  مدیرکل حوزه استاندار ، رئیس سازمان نظام روان شناسی و مشاوره ، اساتید برجسته این حوزه و خیرین افتتاح شد .

رئیس سازمان نظام روانشناسی : مرکز “راه برتر” خدمات مطمئن ،آسان و مناسب ارائه می دهد

 دکتر سالار فرامرزی  رئیس سازمان نظام روان شناسی  و مشاوره استان اصفهان  در آیین افتتاح  این مرکز گفت : امروز یکی از بهترین مراکز خدمات روان شناسی و مشاوره  با بهره گیری از اساتید مجرب و اخذ پروانه ی قانونی  خدمت رسانی به مردم اصفهان را آغاز می کند .

فرامرزی با اشاره به وجود ۳ هزار روان شناس و مشاور در سطح کارشناسی ارشد و دکترا در استان اصفهان افزود : خدماتی که در این مرکز ارئه می شود مطمئن ،آسان و با قیمت مناسب است که این موارد به مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره “راه برتر” ، برتری بیشتری می بخشد .

وی با ابراز تاسف از فعالیت غیرقانونی عده ای روانشناس نما و مشاور نما در سطح استان اصفهان اظهار داشت : این افراد آسیب های فراونی را در زندگی مردم به وجود می آورند و بر همین اساس لازم است تا مردم به مراکزی مراجعه کنند که فعالیت آنان توسط سازمان نظام روانشناسی و مشاوره مورد تایید قرار گرفته باشد .

مدیرکل سابق بهزیستی: ساختاراستاندارد،اساتید مجرب و خدمات مناسب از ویژگی های “راه برتر” است

  دکتر سعید صادقی، مدیرکل سابق بهزیستی استان  اصفهان و مدیرکل کنونی  حوزه استاندار نیز در این مراسم  گفت : ساختار فیزیکی  مرکز خدمات روان شناسی و مشاوره ” راه برتر ” منطبق با استاندار های روان شناسی  و از بهترین  مراکز موجود در استان اصفهان است و این ویژگی در کنار حضور متخصصین کیفی که این مرکز از آنان بهره می برد می تواند به درمان بهتر و آموزش های بیشتر منجر شود .

 وی با بیان اینکه ارائه خدمات روانشناختی به هنگام و ارزان قیمت از آسیب های اجتماعی نظیر طلاق، خشونت ، کودک آزاری ، مواد مخدر و … می کاهد اظهار داشت : حضور خیرین به عنوان پشتیبان فعالیت های  مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره “راه برتر” این نوید را می دهد که این مرکز در کاهش آسیب های اجتماعی بسیار موفق خواهد بود .

صادقی ادامه داد :مطابق با بررسی های انجام شده  ۲۳ درصد جمعیت کشور به نحوی درگیر مشکلات روانشناختی هستند و به همین دلیل وجود چنین مراکزی برای ارائه خدمات مطمئن بسیار حائز اهمیت است .

 لازم به ذکر است مشاوره کودک و نوجوان به صورت فردی و گروهی ، استعداد یابی و هدایت استعداد برتر ، مشاوره تحصیلی ،مشاوره شغلی ،مشاوره ازدواج ، مشاوره خانواده ،مشاوره فردی ،مشاوره بالینی ،خدمات روانپزشکی،گفتار درمانی ، برگزاری کارگاه های آموزشی تخصصی ، دوره های مهارت آموزی   و اجرای آزمون های روانشناختی از جمله خدماتی است که در این مرکز ؛ واقع در خیابان چهارباغ خواجو ابتدای خیابان عافیت و با مدیریت دکتر منصوره بهرامی پور ارائه می شود

مطالعه خبر در پایگاه اطلاع‌رسانی با خبرباش